+371 67704090
ebank@latcard.lv
EN  LV  RU

Autentifikācijas metodes

Izmantojot mūsdienīgo tehnoloģiju iespējas, AS LatCard piedāvā Jums dažādus risinājumus finanšu apkalpošanas sfērā, izmantojot online-banking.

Jūs varat saņemt informāciju par savu kontu tekošo stāvokli, Jūsu maksājumu karšu pieejamo atlikumu, maksājumu vēsturi, veikt rēķinu apmaksu un citus pārskatījumus.

Mēs pievēršam nopietnu uzmanību attālināto norēķinu drošībai un piedāvājam dažādus aizsardzības variantus, tādus kā:

Autorizācijas mehānisms iekļauj sevī lietotāja identifikāciju pēc lietotāja numura, paroles un autorizācijas koda, kas tiek ģenerēts izmantojot kodu kalkulatoru vai mobilo autentifikācijas aplikāciju.

Mobilā autentifikācijas aplikācija LatCard MOTP

Aplikācija LatCard MOTP (vienreizējas paroles mobilais ģenerators) – divfaktoru autentifikācijas aplikācija, kura ir nepieciešama vienreizējas paroles ģenerēšanai, lai ielogotos online-banking sistēmā.

Lai ģenerētu vienreizējo paroli, aplikācija izmanto mobilo iekārtu unikālus aparāta numurus, PIN kodu un tekošo laiku.

Lai izmantotu LatCard MOTP, ir nepieciešams mobilās iekārtas savienojumus ar internetu.

 LatCard mobilās autentifikācijas aplikācijas (LatCard MOTP) lietošanas instrukcija.

Kodu kalkulators - OTP c200

Ērtībai un drošības uzlabošanas nolūkā AS LatCard piedāvā saviem klientiem izmantot kodu kalkulatoru – OTP c200, kas ir elektroniska ierīce, kura ģenerē vienreizējas paroles. Šīs ierīces izmantošana ir analogs vienreizējas paroles piemērošanai, izmantojot mobilo aplikāciju (LatCard MOTP).

Darbības laikā sistēmā, programma uz kodu kalkulatora LCD-displeja pieprasīs kodu operācijas apstiprināšanai.

 Kodu kalkulatora (OTP c200) lietošanas instrukcija.


Lai novērstu nesankcionētu piekļuvi online-banking sistēmai, nedrīkst izpaust trešajām personām savu lietotāja numuru un paroli.

Pirmajai ielogošanas reizei online-banking sistēmā, LatCard izsniedz katram lietotājam vienreizējo paroli, kuru lietotājam ir nepieciešams nomainīt uz patstāvīgu paroli pirmajā ielogošanas reizē sistēmā. Online-banking sistēma, drošības nolūkā, periodiski prasa nomainīt paroli.

Ja Jums rodas neskaidrības LatCard MOTP, vai kodu kalkulatora OTP c200 lietošanā, lūgums zvanīt uz LatCard atbalsta dienestu pa tālruni +371 67312674, vai rakstīt e-pastu uz support@latcard.lv, ar problēmas aprakstu.